Członkowie

ZARZĄD Korpusu Adwokatów Kościelnych

Członkowie

Autor zdjęcia: Janusz Pająk
Ks. prof. zw. dr hab. Ryszard Sztychmiler
Prezes
ryszard.sztychmiler@uwm.edu.pl
tel. 600 225 225
Marcin Krzemiński
Wiceprezes
kanonista@kanonista.com
tel. 509 587 213
dr Rafał Wójcicki
Sekretarz
kancelaria@kanonista.org
tel. 692 206 242

Członkowie

       
Zdjęcieimię i nazwisko adres email telefonstrona www Sąd
prof. Marta GRESZATA-TELUSIEWICZul. Milenijna 10/7, 20-884 Lublinmarta.greszata@gmail.com605-358-573Lublin
prof. Ryszard SZTYCHMILERul. Janowicza 3/19, 10-692 Olsztyn, ryszard.sztychmiler@uwm.edu.pl600-225-225Olsztyn
dr hab. Justyna Krzywkowskaul. Wilcza 29a lok. 7, 00-544 Warszawajustynakrzywkowska@wp.pl784-548-237kancelariaadrem.comEłk
dr Karolina BŁASZKÓW-NOWAKul. Iłłakowiczówny 4 lok. 4A, 60-789 Poznańkarolina@kanoniczna.pro784 460 855kanoniczna.plPoznań
dr Ernest BODURAplac Bolesława Chrobrego 7, 57-300 Kłodzkoernest.bodura@adwokatura.pl74 867 05 26 Legnica
dr Bolesław A. DULLEKul. Sokoła 7/6, 41-902 Bytomkontakt@cancellariacanonica.pl511-324-109www.cancellariacanonica.plBielsko-Biała, Katowice, Gniezno
dr Rafał NOWAKul. Iłłakowiczówny 4/4arafal@kanoniczna.pro 784-460-855kanoniczna.plPoznań
dr Zofia ORŁOWSKAul. Zamkowa 9, 35-032 Rzeszów. zorlowska@wp.pl602 274 034zofiaorlowska.plRzeszów
dr Michał POCZMAŃSKIAl. Jana Pawła II 22,
00-133 Warszawa;

ul. Kujawska 12 c,
05-220 Zielonka
biuro@kancelaria-kanoniczna.com607841951kancelaria-kanoniczna.comWarszawa
dr Seweryn ŚWIACZNYul. Willowa 2, 41-103 Siemianowice Śląskie swiacznys@tlen.pl607038798sewerynswiaczny.plSosnowiec
dr Rafał WÓJCICKIul. Ceglana 3/27, 05-803 Pruszkówkancelaria@kanonista.org692-206-242kanonista.orgWarszawa, Ełk, Włocławek
mgr. lic. Krzysztof Borowskiul. Św. Piotra 9/U12, 59-220 Legnicabiuro@kbkancelaria.info666-033-002kbkancelaria.info
mgr lic. Adam ChmuraGrodzisko Nowe 223 a, 37-306 Grodzisko Dolneadamchmura@onet.eu795810673Rzeszów
mgr lic. Joanna Dziubek-Głowiakul. Zamkowa 9/3, 35 – 032 Rzeszówdziubekglowiak.adwokat@gmail.com601-489-678, 17-85-81-706adwokatdziubekglowiak.com.plRzeszów
mgr lic. Maciej GÓRALRynek Staromiejski 36-38, IV piętro,
87-100 Toruń ,
al. Zwycięstwa 13A
80-309 Gdańsk
m.goral@dignitas.com.pl784 412 754kancelaria-dignitas.plPelplin, Toruń, Bydgoszcz
mgr lic. Bartosz KRÓLul. Królewska 5 lok. 8, 98-300 Wieluńkontakt@kancelariekrol.eu798-569-043Opole, Częstochowa
mgr lic. Marcin KRZEMIŃSKIAl. J. Ch. Szucha 8, 00-582 Warszawakanonista@kanonista.com 509-587-213kanonista.com/Warszawa
mgr lic. Mateusz ŁĄTKOWSKIul. Słubicka 2, 61-615 Poznańadwokat@kancelaria-latkowski.pl 660-696-348kancelaria-latkowski.plPoznań
B. Mirutmgr. lic. Błażej MIRUTul. Czeremchowa 16/67, 20-807 Lublinmitrut-kanonista@wp.pl505-673-603mitrut-kanonista.pl Bielsko-Biała, Siedlce
Jacek Nowickimgr lic. Jacek NOWICKIul. Chałubińskiego 8 piętro 38, 00-613 Warszawakanoniczna@kancelarianowicki.com602-265-266kancelarianowicki.comWarszawa, Włocławek, Gdańsk, Zielona Góra
mgr lic. Jolanta OGORZAŁEK-KRZEMIŃSKAAl. J. Ch. Szucha 8, 00-582 Warszawakanonista@kanonista.com509-587-213kanonista.comWarszawa
Mgr lic. Grzegorz OŻGAul. Szmaragdowa 16/85, 20-570 Lublinkancelaria-probitas@o2.pl695-262-806Bydgoszcz, Siedlce, Częstochowa
mgr lic. Justyna Sokołowskaul. Murmańska 11/29, 04-203 Warszawa j.sokolowska@op.pl501467295Łomża
Dorota Urbanowska-Wójcińskamgr lic. Dorota Urbanowska-Wójcińska ul. Garbary 95b/69, 61-757 Poznańd.urbanowska@adwokat-koscielny.pl694903509adwokat-koscielny.plPoznań
Maciej Ciesielskiul. Os. Letnie 42, 62 - 200 Wełnicam.w.ciesielski@wp.pl886223397Gniezno